A minap városunk bevásárlóközpontjában vettem részt egy divatrendezvényen, amely a  "Fashion reggeli" elnevezést kapta. Tervező, stylist, fodrász, sminkes, újságíró, manager, trendszakértő és jelentősebb ruha-és ékszermárkák képviselői osztották meg véleményüket egy kötetlen hangulatú beszélgetés során az érdeklődőkkel, hogy mi a trend idén tavasszal, és úgy általában véve. Elhangzott többek között az is, hogy a fogalom maga irányzatot jelent, de a szó hallatán ma már legtöbben a divattrendekre asszociálunk. A szakértőktől azt is megtudtuk, hogy manapság már nem egy irányvonal érvényesül egy adott szezonban, hanem tucatnyi trend közül választhat az, aki szeretné követni a divatot. [...] Bővebben! Megosztom Facebookon! Megosztom Twitteren! Megosztom Tumblren!

Powered by WPeMatico

Share This: